مزایده و مناقصه
تامین خرید 15 عدد ولو DN100 مربوط به مجتمع فولاد سازی
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای
شرکت فولاد زرند ایرانیان در نظر دارد " تامین 15 عدد Pneumatic Bell-shaped Ash Discharging Valve مجتمع فولادسازی "را با شرایط ذیل از طریق مناقصه به شرکتهای واجد صلاحیت واگذار نماید.
- شماره مناقصه: 265-1404
- نوع مناقصه : عمومی یک مرحلهای
- شرح کار: تامین خرید 15 عدد ولو DN100 مربوط به مجتمع فولاد سازی
- مبلغ ضمانتنامه شرکت در مناقصه: 2/300/000/000 ریال
- مهلت خرید اسناد: از تاریخ انتشار آگهی تا 1405/06/10
- مهلت تحویل پیشنهادات : ساعت 12:00 مورخ 1405/06/25
- مدت انجام کار: 6 ماه شمسی
- محل تحویل کالا/انجام خدمات: مجتمع فولاد سازی
- دستگاه مناقصه گزار: شرکت فولاد زرند ایرانیان
- ارکان مناقصه گزار: واحد بازرگانی و دبیرخانه کمیسیون معاملات شرکت فولاد زرند ایرانیان
- دستگاه نظارت: شرکت فولاد زرند ایرانیان
- تاریخ شروع انجام کار: بلافاصله پس از ابلاغ قرارداد
- مسئول مرتبط با این مناقصه آقای مهندس محمدی با شماره های ذیل است و مناقصه گران جهت اعلام آمادگی و تهیه اسناد، بایستی با ایشان ارتباط برقرار نمایند.
تلفن: 03431247000 داخلی 1499 تلفن همراه/روبیکا: 09137460357
مناقصه گران میبایست قیمت پیشنهادی خود را پس از مطالعه اسناد و مدارک مناقصه، پیش نویس قرارداد و بازدید از محل و همچنین آگاهی کامل از شرایط ارائه نمایند. بههرحال پیشنهاد دهندگان پس از تحویل اسناد، حق هرگونه ادعا (Claim) و اعتراض را از خود سلب و اسقاط مینمایند.